Looky Here! Check out our full Menu
Click here to see more food!

Naše Italská Kuchyně

Jaký je náš příběh?

O nás

Nacházíme se v jedinečné lokalitě ve Středočeském kraji, u řeky Berounky kde jsme součástí rodinného penzionu u Staré Paní. Prostředí restaurace Fellini´s je krásné, útulné a zařízené v jednoduchém tradičním Italském stylu. Zároveň je ale neformální, kde si můžete užít příjemné chvíle s rodinou, přáteli, užít si romantickou večeři ve dvou či jen tak. Klademe důraz na kvalitu jak podávaného jídla i pití tak i na profesionálním a hlavně osobním a příjemném přístupu ke každému hostu.

Naše jídla jsou připravována s láskou a v souladu s tradičními chutěmi Italské kuchyně. Chceme abyste si naše jídlo vychutnali a nasáli pravou atmosféru Italské restaurace jak z Felliniho filmu. K dispozici pro Vaše nejmenší (a nejdůležitější lidi na světě) máme speciální dětský koutek, kde si můžou hrát či sledovat oblíbený animovaný film.

Proč je naše kuchyně jednou z nejoblíbenějších?

Je to především díky autentické chuti našich surovin, pocházejících od vybraných výrobců z malých firem s důrazem na kvalitu a čerstvost. Tím je se jejich cesta od výrobce ke spotřebiteli zkrátí na minimum a my můžeme podávat potraviny nejvyšší kvality. Dalším důvodem je tradice a originální recepty předávané z generace na generaci, které doplňujeme sezónními nabídkami. Všechny produkty mají mnoho společných charakteristik, kterými jsou například doložený původ každého produktu a mistrná příprava jednotlivých jídel. Dopřáváme si čas nezbytný pro kvalitní přípravu pokrmů, což je dnes, v době zavalené ekonomikou realizovanou ve velkém měřítku, spíše luxusem.

Naší kuchyň vede Ashley Wellock, který vyrůstal v oblasti Středozemního moře a vypracoval se ve velmi schopného šéfkuchaře. Má za sebou úspěšné štace ve světě jako např. hotelu Hilton kde byl asistentem šéfkuchaře a prošel pod zvučnými jmény jako např. Gordon Ramsey či Phil Carmichael,…
Osobně dohlíží a vybírá Ty nejlepší produkty jak z Itálie tak i z domácího trhu a implementuje své znalosti a schopnosti do naší malé restaurace kde bravůrně vaří.

Když je zákazník spokojen, i my jsme spokojeni. Naše úsilí by stálo za málo, pokud by se neproměnilo ve Vaší pohodu a pohodlí.

Viz Nabídka! Objednat Online

 

Nejraději vařím s vínem
Někdy ho dokonce přidám do jídla!

Rezervace

Zarezervujte si jídlo ještě dnes!

[booking-form]